5,0 (0)

NEDERMAN- TEZGAH ÜSTÜ EKSTRAKSİYON KOLU FX2 100 ORİJİNAL

Tezgâh Üstü Ekstraksiyon Kolu FX2 100 Orijinal
Ürün Kodu: 90019.20.70604944
%27
31.281,14 ₺ 22.835,23 ₺


Ücretsiz Kargo
Aynı Gün Kargo
Yeni Ürün

 

NEDERMAN FX2-ORIG-D100

Küçük, esnek ve kullanımı kolay kolların gerekli olduğu uygulamalarda havada dolaşan tehlikeli kirletici maddelerin ekstraksiyonunun en ideal ve en tasarruflu çözümüdür.

Nederman FX2 kolları üç adet ayarlanabilir kompozit sürtünme birleşimine sahip hafif ağırlıkta eloksallı alüminyum kesitlerden imal edilmiştir. Kolay kullanımla birlikte sağlamlık ve dayanıklılık sunan bu ürünler birçok tipte ortamda kullanılabilirler. Özellikle küçük, esnek ve kullanımı kolay kolların gerekli olduğu uygulamalar için uygundur. Az elektriksel deşarj riski olan veya agresif kimyasallarca saldırı riski olan genel uygulamalar için sağlam ve güvenilir çok yönlü bir koldur.

  • İdeal etkinlik ve düşük gürültü seviyesi güvenli ve sessiz çalışma ortamı sağlar.
  •  Tavanlara, duvarlara ve zeminlere veya tezgah üstüne montajlarına sabitlenmeleri ve uygun kesim uzatma profili maksimum montaj esnekliği sunar.
  • En dıştaki iki kol birleşimi döner tertibatı 360 ° döndürebilir ki bu da eşsiz manevra kabiliyetini sağlar.
  • Sade, pürüzsüz ve estetik bir tasarım kolların dayanıklılıklarından ve güvenilirliklerinden herhangi bir ödün vermeksizin her türlü ortamda en iyi şekilde uyum sağlamasına olanak tanır.
  • Müşteriler için zaman ve maliyet tasarrufu sağlayan ve daha iyi bir performans sunmak için güvenilirlik ve işlevsellik sunan son derece entegre ürünler

 

Teknik Özellikler
Sertifikalar CE
Ses Düzeyi(dB(A)) 450 m3/saatte 62 dB(A)
Kurulum Indoor
Materyal Eloksallı alüminyum borular. İletken PP plastiklerde birleşimler. İletken EPDM lastik boru bağlantısı. PP plastikte mini hazne.
Dumam ısısı max 70°C
Emiş kolu ölçüsü (mm) 100
Hava Debisi (m³/h) 200-450
Renk Aluminum and white

 


Popüler Ürünler