5,0 (0)

NEDERMAN TEZGAH ÜSTÜ EKSTRAKSİYON KOLU FX2 100 CHEM

Ürün Kodu: 90019.20.70605944
%27
47.049,34 ₺ 34.346,02 ₺


Ücretsiz Kargo
Aynı Gün Kargo
Tükenmek Üzere
Yeni Ürün

 

NEDERMAN FX 100 EX/ESD

Küçük, esnek ve kullanımı kolay kolların gerekli olduğu uygulamalarda tehlikeli uçucu kirleticilerin ekstraksiyon için en ideal ve en ekonomik çözümdür.

Nederman FX2 kolları üç adet ayarlanabilir kompozit sürtünme birleşimine sahip hafif ağırlıkta eloksallı alüminyum kesitlerden imal edilmiştir. Kolay kullanımla birlikte sağlamlık ve dayanıklılık sunan bu ürünler birçok tipte ortamda kullanılabilirler.
Özellikle küçük, esnek ve kullanımı kolay kolların gerekli olduğu uygulamalar için uygundur.
Kol, beyaz elektroforetik bırakıntı kaplamalı eloksallı alüminyum profiller ile aşınmaya karşı direncin sağlanması gereken agresif ortamlarda duman ekstraksiyonu için idealdir.

  • En ideal etkinlik ve düşük gürültü seviyesi güvenli ve sessis çalışma ortamı sağlar
  • Tavanlar, duvarlar ve zeminler veya tezgahların montajlarına sabitlenmiş ve uygun kesim uzatma profili maksimum kurulum esnekliği sağlamaktadır.
  •   En dıştaki iki kol birleşimi döner tertibatı 360 ° döndürebilir ki bu da eşsiz manevra kabiliyetini sağlar.
  •  Sade, pürüzsüz ve estetik bir tasarım kolların dayanıklılıklarından ve güvenilirliklerinden herhangi bir ödün vermeksizin her türlü ortamda en iyi şekilde uyum sağlamasına olanak tanır.
  • Müşteriler için zaman ve maliyet tasarrufu sağlayan ve daha iyi bir performans sunmak için güvenilirlik ve işlevsellik sunan son derece entegre ürünler

 

Teknik Özellikler
Sertifikalar CE
Ses Düzeyi(dB(A)) 450 m3/saatte 62 dB(A)
Kurulum Indoor
Materyal Eloksallı alüminyum tüpler beyaz elektroforetik biriktirme kaplaması ile kaplanmıştır. PP plastikten birleşimler. EPDM kauçuk boru bağlantısı. PP plastikte min hazne.
Dumam ısısı max 70°C
Emiş kolu ölçüsü (mm) 100
Hava Debisi (m³/h) 200 - 450
Renk White

 


Popüler Ürünler