Dayland.com.tr Üyelik İşlemleri

Üyelik İşlemleri

Neden üye olmalıyım? Üyelik avantajları nelerdir?

Sitemizde yapılan tüm yeniliklerden, kampanyalardan ve yeni ürünlerden ilk üyelerimizin bilgisi olur. Sitemize Üye olduğunuzda; sizde ilgi alanlarınızdaki ürünler ile ilgili yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar edilirsiniz ve size özel düzenlenen promosyonel kampanyalardan yararlanma fırsatı elde edersiniz. Ayrıca yeni üye olan tüm müşterilerimiz hediye puan kazanmaktadır.

Sitemizden verdiğiniz siparişlerinizden kazandığınız Epuanların yanında, sitemizdeki ürünlere yaptığınız yorumlar ve tavsiyelerden veya katıldığınız anketlerimizden ekstra puan kazanırsınız.

Üyelik için ücret talep edilmemektedir.

Üye girişi ve Şifre işlemleri

Sitemize üye olduğunuz kullanıcı adı ve şifre ile üye girişi sayfamızdan sisteme giriş yapabilirsiniz.

Hesabınıza giriş yapamıyor yada şifrenizi unuttuysanız, üye girişi sayfasındaki Şifremi unuttum! linkine tıklayarak yeni şifrenizin kayıtlı eposta adresinize gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Hesap Yönetimi

Sitemizin sağ üst köşesinde bulunan hesap bilgilerim linkine girerek, kullanıcı bilgilerinizi güncelleyebilir ve üyeliğinizle ilgili tüm işlemleri buradan gerçekleştirebilirsiniz.

Mesaj Servisleri

Kullanıcı bilgileri sayfamızda bulununa mesaj servisi seçenekleri ile sitemizden email, sms ile gönderilecek olan kampanya ve promosyon mesajlarının gönderilmesini yada gönderilmemesini ayarlayabilirsiniz.